Hakkımızda

bast, toplum sağlığı tehdidinin hayatlarımızı en çok etkilediği 2020 yılının Mart ayından bu yana antiviral ve antibakteriyel teknoloji AR-GE’sini sürdürmektedir. Antibakteriyel bast formülünün aksesuar dünyasıyla birleşmesi ve Türkiye’nin ilk antibakteriyel telefon kılıflarının kullanıcılarıyla buluşması ise Ağustos 2020’de gerçekleşmiştir. El değmeden paketlenen bast telefon kılıfları, özel ambalaj ve kutusu ile kullanıcılara ulaşmakta; kullanıcılar ısıtılan fermuarlı ambalajı açarak ürüne ilk kez kendileri dokunmaktadır. 2021 yılı itibariyle bast, amazon.com, hepsiburada.com, trendyol.com ve bastcase.com üzerinden aktif olarak satış yapmakta, yerli teknolojisini dünyanın çeşitli noktalarına ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Image

Tescillenmiş bast antibakteriyel teknolojisi ile üretilen polipropilen kılıflar, yüzeye tutunan bakterilerin %99.9’unu yok etmekte ve kesintisiz olarak mikroorganizmalara karşı savaşmaktadır. bast’ın, telefonları nasıl ilk günkü gibi temiz hale getirdiği hakkında detaylı bilgi için bast teknolojisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Image

Vizyon

Teknolojik cihazların kullanımıyla oluşan toplum sağlığı tehdidini yenilikçi yöntemler ile en aza indirgemeye devam etmek ve uluslararası platformlarda “yeni nesil teknoloji” vizyonuyla sektörel yeniliklere öncü olmak...

Misyon

bast, çevre dostu ve parmak izi lekesi bile tutmayan antiviral ve antibakteriyel teknoloji ile her temasta kullanıcılarını görünmeyen tehlikelerden de koruyan bir teknoloji geliştirmek, her etkileşimde uzun vadeli ve sevgi dolu müşteri ilişkileri kurmanın peşindedir. Detaylara gösterdiği özen ile gelişmiş tasarımlar üretmenin yanı sıra bast, müşteri memnuniyetini olabilecek en iyi şekilde gerçekleştirmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Neyi Farklı Yapıyoruz?

Üretiyoruz
Paylaşıyoruz
Dönüştürüyoruz
Image

Tüm kampanyalar ve yeni ürünlerden haberdar olmak için abone ol!

visamaestromastercard